Kullanıcı işlemleri bölümüne, Sol menüde bulunan “Kullanıcı işlemleri” Butonu ile ulaşabilirsiniz.

Bu bölümde, Altta bulunan görselde görüldüğü gibi, kullanıcı bilgilerinizi düzenleyebilir, şifre sıfırlama talebinde bulunabilirsiniz.

 

Şifre sıfırlama işlemlerini, Bayi girişi sayfasında bulunan “Şifremi unuttum” veya Bayi panelinde bulunan “Kullanıcı işlemleri” menüsünden gerçekleştirebilirsiniz. Bayi girişi sayfasında bulunan “Şifremi unuttum” butonuna tıkladıktan sonra, gelen sayfada sisteme kayıtlı e-posta adresinizi girerek veya Bayi panelinde bulunan “Kullanıcı işlemleri” menüsünde bulunan “Sıfırlama Maili Gönder” butonlarına tıklayarak şifrenizi yenileyecek olan bağlantıyı E-Posta adresinize alabilirsiniz. Bu durumda çalışan güvenli bir e-posta adresinizin olmasına dikkat ediniz, aksi durumda bağlantıyı alamayabilirsiniz. Eğer şifre sıfırlama bağlantısını E-Posta adresinize alamıyorsanız firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. iletişim için bu adresi kullanabilirsiniz. Aşağıdaki görsellerden Şifre sıfırlama için anlatılan butonların konumunu görebilirsiniz.

Sipariş oluşturmak için Sol menüde bulunan “Sipariş” Ana menüsünde bulunan “Sipariş Oluştur” alt menüsüne erişebilirsiniz. Sipariş oluşturma işlemleri sırasıyla şu şekildedir;

  1. Üstte bulunan sekmelerden, oluşturmak istenilen siparişin kategorisi seçilir. “Ör. Lake Kapak”
  2. Seçilen kategori içinde, bir excel şablonu gibi “Satır Ekle” butonuna tıklayarak her ürün kalemi için farklı satırlar eklenir.
  3. Eklenen satırlarda istenilen bilgiler işlenir. “Boy, En, adet, Özellik, Model, Açıklama vs.”
  4. Ürün ekleme işlemleri bittikten sonra, (eğer var ise) Not eklenilir.
  5. Son olarak “Gizlilik Sözleşmesini Okudum ve Onaylıyorum” Satırına tik işaretlenir. “Gizlilik sözleşmesi hakkında detaylı bilgi için yazının üzerinde tıklayabilirsiniz.”

Bu bölümde “Sipariş” yalnızca viyan mobilyanın kullanıcılara sunduğu ürün ve fiyat işlemleri uygulanır. Bayiler, kendi müşterilerine sipariş ve/veya teklif gibi işlemleri için “Teklif” Ana menüsüne ulaşabilir.

Oluşturmak istediğiniz sipariş, oluşturduğunuz bir teklif ise, bu teklifi içeri aktararak siparişe dönüştürebilirsiniz. Unutmayın ki, teklif oluştururken düzenlediğiniz fiyat bilgileri, sipariş işlemlerine yansımamaktadır. sipariş işlemleri bölümünün tamamında yalnızca Viyan Mobilya tarafından belirlenen fiyat bilgileri yer almaktadır.

Teklif içeri aktarmak için “Teklifi içeri Aktar” butonuna tıklayabilirsiniz. Gelen pencereden, içeri aktarmak istediğiniz teklifi seçmeniz gerekmektedir.